Spolupráce s blogery

Spolupráce s blogery

Spolupráce s blogery – hotely, značky i návrháři

Začala jsem tento blog jako koníček a pořád je to pro mě hlavním důvodem, proč ho dělám. Spolupráce s blogery se na trhu ale velmi rozšířila a ani já se jí nijak nebráním. Nejdůležitější pro mě je, aby se mi značka líbila a spolupráce mi dávala smysl. Především mě zajímají kolaborace s hotely, cestovními agenturami, turistickými společnostmi a módními návrháři, ale jsem otevřená i dalším možnostem. Pokud si myslíte, že by spolupráce se mnou byla pro vás přínosná, kontaktujte mě na stylewithoutlimitscz@gmail.com. Na vyžádání vám zašlu media kit. V minulosti jsem pracovala s několik značkami a společnostmi, například s Innsbruck Tourism, Anybody hotel, Monverde hotel, Braun, Huyndai, Visit Berlin, Aussie a ZOOT. Budu velmi ráda, když mi pošlete email. České hotely, restaurace a kavárny také najdete na mém novém blogu Cestuji Českem.

Nedávno jsem také rozjela módní projekt, ve kterém představuji české a slovenské módní návrháře. Chtěla bych rozšířit povědomí o těchto talentovaných lidech a ukázat svým čtenářům jejich tvorbu. Pokud máte vlastní značku oblečení, šperků, obuvi nebo dalších doplňků a měli byste o spolupráci zájem, určitě se mi ozvete. Máte-li k dispozici zajímavé prostory na focení (hotely, restaurace, apartmány), také s vámi velmi ráda něco vymyslím. Z focení vždy získáte sérii fotografií pro vlastní účely a fotky se objeví i zde na blogu.

Blogger cooperation

Sraz blogerek

Vždycky se moc ráda osobně setkám s dalšími blogerkami. Jako travel blogerka si myslím, že jsou spolupráce s hotely mnohem zajímavější, když jedete s další blogerkou nebo vášnivou fotografkou. Pokud byste se tedy chtěli někdy sejít (ať už v Čechách, nebo někde v cizině), dejte mi vědět. Moc ráda se seznámím s dalšími lidmi, kteří mají podobné zájmy. Také se nebráním skupinovému focení, do módního projektu by se mi hodili blogeři, herci či jiní umělci. Stačí mi poslat email nebo mě kontaktovat na Instagramu a zajisté spolu vymyslíme něco originálního!