Testuji: Veganská kosmetika die Nikolai

veganská kosmetika

Dnes jsem se rozloučila s jedním pomocníkem, který mi dělal společnost skoro dva měsíce. Na mysli mám pleťový krém Šafránové nebe od značky die Nikolai. Pokud jste četli můj předchozí článek, už víte, že se poslední dobou snažím přejít na přírodní produkty, které jsou zdravější pro moji pleť i vlasy. Značka die Nikolai, kterou můžete pořídit v internetovém obchodě Biodynamická kosmetika, byla další položkou na mém zkušebním listě. A obstála.

Veganská kosmetika

Nebudu vám lhát. Nejsem vegan, ani vegetarián. Myslím, že bych to asi nezvládla, protože maso prostě miluju. Jedním z mých největších koníčků je cestování, během kterého ráda zkouším místní delikatesy. Představa, že bych si nemohla dát nějakou dobrou rybu nebo steak je tedy pro mě nereálná. Pro obsah mé kosmetické taštičky ale platí jiná pravidla. Už jsem vyzkoušela mraky veganských krémů, šamponů a bomb do koupele a vždy jsem byla spokojená. Krém Šafránové nebe nebyl výjimkou. Tady je několik důvodů, proč si ho zamilujete i vy.

kosmetická blogerka

 

  1. Nádherná vůně – V minulosti jsem trochu bojovala s některými pleťovými krémy a to převážně proto, že mi prostě smrděly (na avokádový krém jsem si musela zvykat skoro dva týdny). Šafránové nebe mě dostalo na první přičichnutí. Popravdě doteď nevím, co přesně jsem v krému cítila, ale byla to nádhera. Hlavně večer mě vůně krásně uspávala.
  2. Rychlé vstřebání – Nesnáším mastnou pleť. Když přijde na noční krémy, dokážu jim jejich mastnou strukturu ještě odpustit, ale denním krémům to neprojde. Naštěstí jsem s tímto produktem podobné problémy neměla. Používala jsem ho dvakrát denně (ráno a večer) a moje pleť vždycky vypadala skvěle. Hydratovaná, ale ne jako olejová malba.
  3. Přírodní ingredience – Extrakt z lipového květu, olej z hroznových jader, mandlový olej nebo rakytníkový olej. To jsou jen některé suroviny, které v krému najdete. Produkt navíc získal nejpřísnější certifikace bioproduktů na světě – Demeter.
  4. Bojuje s problematickou pletí – Trápí vás akné nebo mastná pleť? Pak je pro vás tento pleťový krém jako dělaný. Tento biokrém pokožku zvlhčuje, zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. Ocení ho i ženy, které procházejí nějakou hormonální změnou (těhotenství, menopauza).

 

veganská kosmetika

Vyzkoušeli jste někdy tuto značku? Jaká je váš nejoblíbenější denní krém?

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *