Testuji: Přírodní kosmetika od NuSpring

přírodní kosmetika NuSpring

Poslední dobou jsem se naučila jednu věc. Je důležité udělat si na sebe čas a hýčkat se. Ať už si zajdete na kosmetiku, masáž nebo si doma uděláte zkrášlující večer, je důležité se na chvilku zastavit. Ráno jsem většinou nepoužitelná a pomalu se ani nestihnu nasnídat, ale každý večer se snažím najít chvilku na beauty rituál. Udělám si čaj (nebo si dám skleničku vína), napustím vanu nebo vyndám novou obličejovou masku. Poslední dobou jsem si hrozně oblíbila přírodní kosmetiku, takže když mě oslovil český e-shop NuSpring s nabídkou vyzkoušení některých jejich produktů, moje odpověď byla jasná. Přes měsíc jsem testovala jejich produkty a tady jsou výsledky.

Přírodní kosmetika dělaná s láskou

Čím je starší, tím víc mi záleží na tom, co jím a jaké produkty používám. Nezdravé věci na náš čekají na každém rohu (já mám hned vedle bytu KFC), takže se snažím aspoň občas jít zdravější cestou. Stále používám klasické kosmetické výrobky, ale také jsem si oblíbila krémy a vlasové produkty, které pocházejí z přírody. Pokud si chcete udělat radost nějakým produktem, určitě doporučuji e-shop NuSpring. Nejen, že prodávají fantastické kousky, ale také mají skvělý zákaznický servis, který mnoha firmám chybí.

nuspring šípkový peeling

Šípkový peeling

Produkt, do kterého jsem se zamilovala asi nejvíc, je šípkový peeling od Kvitok. I po třiceti letech stále bojuji s problematickou pletí, která se hlavně v létě hodně mastí. Tento peeling mi s tím hodně pomáhá. Používám ho většinou dvakrát, třikrát týdně ve sprše a pleť je po něm hned hladší a příjemnější na dotek. Je to skvělý pomocník, pokud bojujete s akné (i když hormonálního akné vás nezbaví) a jeho velkou výhodou je, že ho můžete používat i na citlivou pokožku. Občas mám po peelingu začervenalou pleť, ale s tímto produktem se mi to nestává.

nuspring bomba do koupele

Zdravé vlasy a jemná pokožka – přírodní kosmetika umí zázraky

Kdo nemiluje dlouhé koupele se sklenkou vína a dobrou knížkou? Já jsem posedlá zkoušením nových bomb do koupele, takže jsem tuhle šumivou voňavou nádheru musela vyzkoušet. Na trhu je spousta různých bomb, ale spousta z nich je sice krásná na pohled, voňavá, ale taky neuvěřitelně barví. Jednou jsem vylezla z vany celá fialová a musela jsem se pak drhnout ve sprše (a to ani nemluvím o stavu vany, kterou jsem pak po půlhodinovém relaxu téměř hodinu myla). Tahle bomba ani trochu nebarví a hlavně zanechá vaši pokožku krásně hydratovanou. Nevím, jak vy, ale já jsem občas děsně líná a nechce se mi tělo mazat krémem. Po koupeli s touto bombou můžete tento krok vynechat.

Další kousek, kterému jsem poslední dobou propadla, jsou tuhé šampony. Jednak se s nimi skvěle cestuje (už tak mám sebou zabaleno stovky jiných lahviček) a jednak zanechají vaše vlasy lesklé a plné života. Já jsem si u NuSpring vybrala kopřivový šampon. Neočekávejte úžasnou vůni (to si raději vyberte jiný), ale vlasy jsou po něm příjemné na dotek. Také používáte šampuky?

nuspring přírodní kosmetika

Nezapomínejte na hydrataci

Jak jsem již zmínila, bojuji s problematickou pletí, takže mojí další volbou byl šlehaný avokádový krém. Hned na první pohled mě zaujala jeho konzistence, která je skutečně šlehaná (to jsem měla asi z názvu odvodit). Musím se přiznat, že první týden jsem hodně bojovala s jeho vůní (je to na mě dost silné a ne moc příjemné), ale nakonec jsem si zvykla. Tento krém pro problematickou pleť můžete používat ráno i večer, ale já ho nanáším jen večer, protože je na mě strašně mastný. Kdybych ho použila ráno, vypadala bych pak celý den, jako když se rozpouštím.

Kousek, z kterého jsem neuvěřitelně nadšená, je tělový balzám Bezstarostné ráno. Sice ho používám večer (zase je dost mastný), ale už si bez něj nedokážu představit ani den. Tuhý balzám se při dotyku s kůží přemění na olej a nejen, že krásně voní, ale taky parádně hydratuje. Vážně parádní věcička, kterou si pořídím znovu.

Poslední kousek, který obohatil mojí domácnost, je láhev Equa z borosilikátového skla. Vybrala jsem si jí primárně kvůli designu (je prostě nádherná), ale také mi pomáhá udržovat pitný režim. Z nějakého důvodu vypiju mnohem víc vody, když mám láhev před sebou. Mám jí sebou většinou v práci a občas ji beru i na výlety. Je akorát trošku těžší, takže jí zabalím jen když vím, že nebudu nikde dlouho chodit. Co vy a přírodní kosmetika? Používáte jí?

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *