Nejlepší malované tenisky

malované tenisky

V mé skříni chyběla jedna věc. Nějaké pěkné malované tenisky a už je mám konečně doma. Během spolupráce na projektu s českými módními návrháři se snažím spolupracovat i s dalšími českými umělci a tvůrci. V Praze je obrovské množství talentovaných lidí a jedním z nich je Petra Halámková, která stojí za značkou PEdesign. Pokud hledáte originální pár bot, který nikdo jiný nebude vlastnit, pak je Petřina tvorba pro vás tou správnou volbou.

Perfektní kousek do vašeho botníku

Stalo se vám někdy, že jste narazili na někoho, kdo měl na sobě stejné šaty, kabát nebo boty? V dnešní době bývá občas docela obtížné mít doma oblečení, které nikdo jiný nemá. Obchody jako jsou Zara, H&M, Mango nebo Reserved nabízejí obrovskou škálu cenově dostupného oblečení, které denně koupí stovka lidí. Nemůžete se pak divit, když na párty potkáte pět dalších dívek, které mají na sobě úplně stejné šaty jako vy. Abyste zabránili tomuto módnímu faux pas, měli byste si pořizovat oblečení u malých (a nejlépe lokálních) módních návrhářů. Nejenže obvykle koupíte originální kousek, ale také podpoříte místní produkci. Ve svých předchozích článcích jsem se rozepsala o některých českých návrhářích, kteří pro vás vytvoří perfektní šaty, bundu nebo fascinátor. Dnes se zaměřím na boty. I když jsem velkým fanouškem podpatků a kozaček, vždy jsem chtěla vlastnit nějaké parádní tenisky. Bohužel jsem nikdy nemohla najít pár, který se mi opravdu líbil. Hledala jsem boty, které bych mohla nosit s šaty (nechtěla jsem nic moc sportovního), a bylo důležité najít kousek, který odráží mou osobnost. Když jsem poprvé potkala Petru, hned jsem se do její značky zamilovala. Její ručně malované tenisky jsou umělecké, vtipné a hlavně jedinečné.

ručně malované tenisky

Barevné, abstraktní, s vašimi oblíbenými zvířaty. Značka PEdesign vytvoří tenisky, balerínky nebo pantofle vašich snů. Je na vás, jestli přijdete s konkrétním nápadem, nebo si necháte poradit od Petry a společně s ní vytvoříte nový design. Já věděla, že chci boty ve veselých pastelových barvách s legračními a roztomilými alpakami. Poslala jsem Petře pár obrázků alpak a zbytek jsem nechala úplně na ní. Nevím jak vám, ale mě se výsledek děsně líbí. Je to vtipné, odlišné, originální a hlavně si jich každý všimne. K botám jsem dostala i různě barevné tkaničky, takže je mohu různě kombinovat. Jsem nadšená a rozhodně se nemusím se bát, že by měl někdo jiný stejný kousek.

Ručně malované tenisky pro každého

Petra vytvořila svou značku poměrně nedávno, v srpnu 2018, kdy její dcera začala chodit do mateřské školky. Věděla, že chce dělat něco kreativnějšího než pracovat v kanceláři a po nějaké době se zrodila myšlenka malovaných bot. Její práce je o experimentování s různými materiály, technikami a barvami, a díky tomu nabízí svým zákazníkům jen ty nejlepší produkty.

Design je zcela na vás, PEdesign pro vás vytvoří jak jednoduché kousky s geometrickým designem, tak neuvěřitelné ilustrace. Jedna z jejích nedávných zákaznic chtěla vytvořit pár s Kurtem Cobainem, takže skutečně můžete upustit uzdu své fantazii a získat boty, které upoutají pozornost. PEdesing se nezaměřuje pouze na dámskou obuv, obdarovat můžete i vašeho manžela, tatínka nebo ratolest. Máte pocit, že potřebujete pár (nebo dva)? Svůj originální kousek si můžete objednat online (stačí Petře napsat email). Pomůže vám s celým procesem, od výběru správného typu obuvi, vytvoření motivu až k jejich dodání k vám. Prostě brnkačka! Co myslíte? Jaký motiv byste si vybrali pro své boty?


KREDIT

Photo: Polina ShubkinaPEdesign

Dress: Josefina Bakošová (Harddecore Gallery)

Hair and make-up: Jana Zimandlová

 

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *