Staňte se hercem v Anybody hotel v Brně

anybody hotel v Brně

Čím jste chtěli být jako děti? Já jsem si vždycky myslela, že by bylo neuvěřitelně skvělé stát se herečkou, ale nikdy jsem si za tímto dětským snem v dospělosti nešla. Na nedávném výletu do Brna jsem konečně dostala šanci vyzkoušet si své herecké schopnosti. Ne v divadle, ale v hotelu. Anybody hotel v Brně mě dostal do kolen. Jejich slogan, který říká, že na vás čeká místo, které je z 20% hotelem a 80% zážitkem, je přesný. Čeká vás totiž zážitek, na který nezapomenete. Objevovat toto zajímavé místo jsem jela s kamarádkou a blogerkou Alex, se kterou jsme nafotily i tyto super fotky.

JEDNODUCHÝ ONLINE CHECK-IN DO ANYBODY HOTEL

Když jsme si rezervovaly pobyt, mohly jsme si vybrat z pěti různých pokojů, které jsou inspirované filmy. Patříte mezi fanoušky Jamesa Bonda. Pak je pro vás pokoj Casino Fatale inspirovaný filmem Goldfinger tím pravým. Pokud si raději potrpíte na manhattanskou eleganci a luxus, pak si dozajista užijete pobyt ve stejném pokoji, který jsme si vybraly my – Noc na scéně. Inspirovaný filmem Snídaně u Tiffanyho, v tomto pokoji zapomenete na svůj každodenní shon. A jak to tedy vlastně funguje a v čem je to jiné? Zaprvé, hotel nemá recepci a celý check-in proces probíhá na internetu. Do hotelu můžete dorazit kdykoli po druhé hodině a po zaplacení depositu 5000 Kč (také to probíhá online), vám přijde sms s kódem, kterým si otevřete dveře do vašeho předem vybraného pokoje. Ten najdete ve třetím patře, kde vás čeká úplně jiný svět. Nejenže jsou pokoje fakt nádherné (samy se podívejte na tu postel a vanu), ale kromě klasického přespání si tu zahrajete různé role. Hned u vstupu na vás čeká tablet s velkým tlačítkem START, kterým odstartujete velkou parádu. Jedním kliknutím můžete přehrát několik různých druhů hudby a změnit osvětlení v pokoji. Těch kombinací je neuvěřitelné množství. Červené, růžové či zelené neonové světlo, mlha. Jen tím strávíte hodiny. A to je teprve začátek.

nejlepší hotely v Brně

PRETTY WOMAN NEBO HARRY POTTER

Nyní je na čase vžít se do své role. Pokud se po pokoji pořádně porozhlédnete, najdete několik rekvizit z různých filmů (nezapomeňte se podívat do velké zlaté truhly). Paruky, brýle, zlaté lodičky, ukulele, dokonce i bič Indiana Jonese. Jakmile už jako filmová postava vypadáte, je na čase naučit se scénář, který je tu pro vás připravený. Co každý herec potřebuje, aby ze sebe vydal to nejlepší? Skvělého režiséra! Vezměte tedy do rukou tablet, vyberte Scénu 1 a pak už jen poslouchejte, co dělat. Režisér vám nastíní scénu a vy jen sledujte jeho pokyny. Pokoj v sobě skrývá několik her, které během jednotlivých scén budete hrát. Vyzkoušejte si své znalosti (já zjistila, že nemám vůbec žádný filmový přehled) a hlavně se bavte. To je nejdůležitější! Nebudu vám říkat, jaké hry na vás čekají, jelikož vám nechci zkazit překvapení, ale můžu vám zaručit, že na to jen tak nezapomenete. Lidé, kteří za tímto projektem stojí, jsou vážně skvělí. Noc podobného jsem ještě nezažila.

anybody hotel

JEDNODUCHÁ CESTA Z PRAHY DO BRNA

Tohle byla moje třetí cesta do Brna a těšila jsem se, jak tu objevím nová místa. Pokud jste tu ještě nikdy nebyli a přemýšlíte, jak se sem nejlépe dostat, doporučuju jet buď autem nebo vlakem. Jelikož nejsem dobrá řidička, vybrala jsem si druhou možnost. Většinou se do Brna dostanete za 2,5 hodiny. Já jezdím pokaždé s Regiojet v Relax sekci, jelikož tu mám stůl, nabíječku, internet a pití zdarma. Jezdí sem ale i další společnosti, takže je to na vás. Hotel je hned v centru na Zelném trhu, což je kousíček od vlakového nádraží. I s těžkými kufry (přestože jsme sem jely na jednu noc, nějak se nám nepodařilo zabalit jen do batohu), jsme tu byly za 10 minut. Lokace je fakt skvělá, za pár minut jste na hlavní ulici plné obchodů a restaurací. Já byla nadšená, že jsem tu objevila pobočku Faency Fries. Jejich hranolky jsou naprosto boží.

anybody hotel v Brně

NEJLEPŠÍ SNÍDANĚ V BRNĚ

Po vašem úžasném hereckém vystoupení vám určitě vyhládne. Anybody hotel nemá vlastní restauraci, ale nabízí něco mnohem lepšího. Můžete si vybrat ze čtyř podniků v okolí a dát si snídani tam (ta je v ceně pobytu). My jsme se rozhodly navštívit 4pokoje, restauraci a bar v jednom. K snídani jsme ochutnaly jejich speciální Eggs Benedikt a bylo to neskutečně dobré. V nabídce mají i vynikající koktejly, takže pokud si občas rádi dáte nějaký dobrý drink, určitě vyzkoušejte jejich speciality. Také milujte cestování? Podívejte se na články z mé cesty do Porta a na ostrov Kos.

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *