Nejlepší wellness hotely v Evropě

nejlepší wellness hotely

Není divu, že jako česká travel blogerka jsem ráda za každou možnost, kdy mohu cestovat. A kdykoliv mám šanci spojit to s relaxací, mám ještě větší radost. Jaký je nejlepší lázeňský hotel v Evropě. Mám za sebou mnoho nádherných wellness pobytů a vybrala jsem pro vás čtyři podle mě nejlepší české wellness hotely v Evropě, které stojí za návštěvu. Začněme v mé rodné zemi, České republice.

MAXIMUS RESORT V BRNĚ (NEJLEPŠÍ WELLNESS HOTELY V ČR)

Nemusíte cestovat daleko, abyste objevili absolutní ráj. Maximus Resort se nachází asi 20 minut od centra Brna a snadno se tam dostanete vlastním autem nebo taxíkem. Pokud jste v Brně poprvé, doporučuji zůstat na prodloužený víkendu, abyste měli dostatek času objevit všechny jeho krásy. Pokud dáváte přednost rušnému životnímu stylu, zvolte hotel v centru města. Pokud chcete relaxovat a užít si trochu luxusu, klidu a relaxace, hotel Maximus Resort je tou pravou volbou. Tento moderní hotel nabízí gurmánskou restauraci s mezinárodními a místními specialitami, bowlingové dráhy, tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a především Infinit Maximus Welness and Spa. Lázně jsou přístupné veřejnosti, takže nemusíte být hotelovým hostem, abyste si tento výjimečný zážitek užili. Cena za 3 hodiny se pohybuje od 420 do 560 Kč, v závislosti na termínech vaší návštěvy (platí pouze pro osoby, které nejsou ubytovány v hotelu). Můžete zde také zůstat jen 90 minut, ale doporučuji strávit zde ty 3 hodiny, jelikož je areál rozlehlý. Jakmile vstoupíte do tohoto ráje, můžete si vychutnat vnitřní i venkovní termální bazény, saunový svět i soukromé masáže. Vyzkoušela jsem zde několik věcí a tyhle jsem si zamilovala: venkovní vyhřívaný bazén s vířivými zátokami (můžete si s sebou přinést koktejl), jezerní saunu s přírodním jezírkem a vodopádem, medovou saunu a tropickou saunu. K dispozici je 11 typů vnitřních a venkovních saun, takže zde můžete strávit celý den. Nemůžu se dočkat, až se sem vrátím. TIP: Do bazénu a saunového světa mohou vstoupit pouze dospělí vyšší než 145 cm, takže své děti nechte doma.

české wellness hotely

MONVERDE HOTEL (PORTUGALSKO)

Nedávno jsem publikovala článek o mých zkušenostech z hotelu Monverde v Portugalsku, takže dnes se budu soustředit pouze na jejich wellness centrum. Sebou si musíte vzít jet dvě věci, plavky a plaveckou čepici (pokud ji vlastníte, můžete si ji zakoupit na recepci za 3 eura). Po vstupu do lázní vám personál recepce ukáže, jak to tu chodí a dovede vás do šaten, které jsou plně vybaveny. Pokud máte v plánu navštívit bazén, saunu nebo parní lázeň, nemusíte provádět rezervaci a můžete se ukázat, kdykoli vám to bude vyhovovat. Venkovní bazén je otevřen pouze v létě a dlouhé chladné zimní dny můžete strávit relaxací v teplé sauně. Chcete-li si dopřát to nejlepší, můžete si objednat masáž, ošetření obličeje nebo koupelový rituál. Personál je zde super přátelský a po proceduře vám nabídne čaj nebo sklenku vína. Když už mluvíme o víně, přímo v hotelu si můžete koupit lahve jejich úžasného portugalského vína. Pokud to tam nestihnete, nezoufejte. Na prodej jsou i v Oliviera – Wine Tapas Market v Praze. TIP: Nemusíte s sebou vzít žádné pití, na recepci je obrovský nádoba s vodou s citronem a mátou.

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *