Český návrhář – Pearl Fashion Designer

český návrhář

Jak jste si pravděpodobně všimli, začala jsem pracovat na novém módním projektu, kde v každém článku představuji nového talentovaného českého návrháře. Při práci v časopise Cosmopolitan potkávám spoustu zajímavých lidí a zjistila jsem jednu věc. Může být docela obtížné prosadit se jako módní návrhář. Můžete být super talentovaní, ale pokud neznáte správné lidi, bude to pro vás možná trošku boj. To je škoda. Proto chci na svém blogu představit co nejvíce návrhářů, co to půjde. Možná si vzpomenete na článek o Lucce, které vytváří elegantní fascinátory. Její kousky byly doplněné nádhernými šaty, které vytvořila její sestra Martina. Nyní je na čase vám o ní povědět více.

český návrhář Pearl Fashion Designer

NÁDHERNÉ ŠATY PRO KAŽDOU Z NÁS

Pamatuji si, když jsem šla navštívit Martininu módní přehlídku, kde představila svou kolekci What time is it? Bylo to před třemi lety a je úžasné vidět, co se svou značkou Pearl Fashion Designer udělala. Nyní o 3 roky později mám na sobě bílé šaty z té samé kolekce. Miluji, že vytváří módu pro všechny. Podle Martiny by její oblečení mělo vystihnout jeho nositelku. Je důležité, aby se cítily jako v  bavlnce, sebevědomě a krásně. Chce, aby její návrhy byly pro ženy všech velikostí a věků. To je pro mě velmi důležité. Je skvělé vidět všechny nádherné šaty na přehlídkovém mole, ale když zjistíte, že návrháři dělají velikosti pouze pro super hubené modelky, jste zklamaní. Všechny ženy si zaslouží oblečení, ve kterém se cítí krásné.

česká blogerka

ČESKÝ NÁVRHÁŘ PODPORUJÍCÍ UDRŽITELNOU MÓDU

Když jsem mluvila s Martinou, řekla mi, že už jako malá holčička vyráběla papírové šaty a vždycky chtěla dělat něco, co jí bude celý život bavit. Nyní je nadšená z celého kreativního procesu a dbá na etickou a ekologickou stránku materiálů. Zjišťuje, jak se pěstovala bavlna, kdo jí za jakých podmínek sklízel, kde byla utkaná nebo třeba zda je možné některé materiály znovu použít. Jejím snem je, aby se k ní zákaznice vracely a aby jim mohla pomoci s tvorbou udržitelného šatníku, protože jim bude stačit jen pár kvalitních kousků. Martina a já sdílíme lásku k cestování a dobrému jídlu a jsem ráda, že mám takovou talentovanou kamarádku. Přeji jí do budoucna vše nejlepší, ale jsem si jistá, že o ní ještě uslyšíme! Co si myslíte o její tvorbě? Kdo je váš oblíbený český návrhář?

návrháři v Praze

CREDIT

Photography: Polina Shubkina

Make- up and hair: Jana Zimandlová

Fascinators: Fascinátory LB

Dresses: Pearl Fashion Designer

Location: Appia Residence Prague (H&H Hotels)

Follow:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *