Blogger cooperation

Blogger cooperation

Blogger cooperation with brands and hotels

I started this blog as a hobby and this is stil the main reason why I am doing it. However, I am open to blogger cooperation. I am mostly interested in collaborations with hotels, travel agencies, tourism companies and fashion brands but I am also open to different things. If you feel that we would be a good fit together, please drop me an email on stylewithoutlimitscz@gmail.com. My media kit will be sent after a request. In the past I worked with a lot of different brands and companies, including Innsbruck Tourism, Anybody hotel, Monverde hotel, Braun, Huyndai, Aussie and ZOOT. I will be very happy to hear from you.


Blogerská spolupráce se značkami a hotely

Začala jsem tento blog jako koníček a pořád je to pro mě hlavním důvodem, proč ho dělám. Nebráním se ale blogerským spolupracím. Především mě zajímají spolupráce s hotely, cestovními agenturami, turistickými společnostmi a módními značkami, ale jsem otevřená i dalším možnostem. Pokud si myslíte, že by spolupráce se mnou byla pro vás přínosná, kontaktujte mě na stylewithoutlimitscz@gmail.com. Na vyžádání vám zašlu media kit. V minulosti jsem pracovala s několik značkami a společnostmi, například s Innsbruck Tourism, Anybody hotel, Monverde hotel, Braun, Huyndai, Aussie a ZOOT. Budu velmi ráda, když se mi ozvete. České hotely, restaurace a kavárny také najdete na mém novém blogu Cestuji Českem.

Blogger cooperation

Meeting other bloggers / Blogger cooperation with other bloggers

I am always super happy to meet fellow bloggers. Especially as a travel blogger, I believe that the cooperations are much more fun if you are travelling with another bloggers. If you are ever interested to meet (either in the Czech Republic where I live or in a different country), let me know. I will be more than happy to meet another person with similar hobbies.


Sraz blogerek

Vždycky se moc ráda osobně setkám s dalšími blogerkami. Jako travel blogerka si myslím, že jsou spolupráce s hotely mnohem zajímavější, když jedete s další blogerkou. Pokud byste se tedy chtěli někdy sejít (ať už v Čechách, nebo někde v cizině), dejte mi vědět. Moc ráda se seznámím s dalšími lidmi, kteří mají podobné zájmy.

CV acting Srbová