Pink fascinator

lucie srbová, style withouts limits, unyp, marketing, česká blogerka, blogerka

Happy weekend. How is your weekend so far? I shamelessly spent almost the entire day at home. Yesterday I went to my first teambulding with UNYP and it was so much fun. We were playing in teams and our team won! I was also the third best player which I am really happy about since it was 24 of us playing. We should do it more often. Today I was planning to spend the day in the cafe working on my laptop but both places I wanted to go to were full. So I ended up working from my bed… which is pretty comfortable so I am not complaining. Tomorrow is treat yourself day so I am going to my favorite sauna to relax. What are your plans?

Krásný víkend. Jak si ho zatím užíváte? Já se musím přiznat, že jsem byla skoro celý den doma. Včera jsme měli první teambuilding s mou novou prací a strašně jsem si to užila. Hráli jsme bowling a náš tým vyhrál! Taky jsem byla třetím nejlepším hráčem, na což jsem pyšná, protože nás hrálo 24. Klidně bych na podobné akce s prací chodila častěji. Dneska jsem plánovala, že zaskočím do kavárny a tam budu pracovat na notebooku. Bohužel obě místa, která jsem si vyhlídla, byla plná. Pořád nemůžu najít pořádné kavárny v Praze, ze kterých se dá pracovat. Nějaké tipy? Skončila jsem tedy doma a pracuji z postele… což je docela pohodlné, takže si nestěžuju. Zítra se chystám do své oblíbené sauny, už se nemůžu dočkat.

lucie srbová, style withouts limits, unyp, marketing, česká blogerka, blogerka

lucie srbová, style withouts limits, unyp, marketing, česká blogerka, blogerka

lucie srbová, style withouts limits, unyp, marketing, česká blogerka, blogerka

shawl, pink fur, miss selfridge, česká blogerka, blog o módě, fashion
Skirt: Forever 21, T-shirt: Zara, Purse: Miss Selfridge, Shoes: Deichmann, Shawl: F&F
Follow:

7 Comments

 1. Monika Ozdoba
  October 7, 2017 / 3:55 pm

  Gorg!

 2. Shannon Boyce
  October 7, 2017 / 5:06 pm

  Honestly, working from bed is my favourite thing to do! And this look is beautiful. Love that skirt!the-creationofbeauty.blogspot.com

 3. Pavlína Látalová
  October 7, 2017 / 7:03 pm

  To tričko k tomu vypadá fantasticky! :)MagicBeautyLife

 4. mybeautrip
  October 7, 2017 / 10:11 pm

  Such a lovely look. Your pink bag is amazing!xxhttp://www.mybeautrip.com

 5. GlamorousandGeeky
  October 8, 2017 / 1:08 am

  Such a great look. Love it! And that bag is so pretty!

 6. Catherine Black
  October 8, 2017 / 9:35 am

  Nejlepší práce je z domova. Osobně preferuji, když si můžu dát chvilku pauzu a třeba si číst v posteli. O to méně pak trpí můj krk. :)Outfit mne zaujal, ale volila bych delší sukni, alespoň po kolena nebo midi délku. V náhledu outfit vypadal inspirovaný módou 40. let (fascinátor, kožešina i ten krajkový top), ale ta délka sukně do toho, dle mého,vůbec nesedí.

 7. Karolína
  November 7, 2017 / 10:42 am

  Ta kabelka/psaníčko je naprosto úžasná!!:) Jinak sukně mohla být o něco delší, ale zase tak velký problém v to nevidím. Krásný outfit:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *