Eurotrip - Santorini, day 2

17:13

rena´s rooms, lucie srbová, česká blogerka, blogerka, santorini

Happy Tuesday, I think I discovered the most beautiful place in Europe. The architecture in Santorini is breathtaking. Combination of blue and white looks dreamy and luxurious. I spent 5 days on this beautiful island and the only thing I was a little sad about was the weather. It just wasn´t on our side. We only had 2 nice days but still it was one of the most beautiful holidays. Have you ever been there? What is you favorite holiday destination?

Krásné úterý, myslím, že jsem asi objevila nejkrásnější místo v Evropě. Architektura na Santorini je dech beroucí. Kombinace modré a bílé vypadá snově a luxusně. Strávila jsem na tomto krásné ostrově 5 dní a jediná věc, která mě mrzí je, že nám moc nevyšlo počasí. Pouze dva dny bylo skutečně hezky, ale přesto to byla jedna z mých nejhezčích dovolených. Byli jste tam někdy? Jaká je vaše vysněná destinace?

rena´s rooms, lucie srbová, česká blogerka, tropical dress, santorini

chic hotel, lucie srbová, česká blogerka, blogerka, santorini

rena´s rooms, lucie srbová, česká blogerka, blogerka, santorini

You Might Also Like

5 comments

 1. Fantastic place:) Very nice photos:)
  http://swiatwkolorzeblond.com/

  OdpovědětVymazat
 2. Před 14 dny jsem se akorát ze Santorini vrátila. Souhlasím, nikdy jsem nic tak nádherného neviděla! Copak jste měli za patálie s počasím? My měli celý týden 29-31C a v noci kolem 22. Je pravda, že 2 dny trochu víc foukalo, ale na výlet to bylo ideální, že nebylo tak úmorné vedro :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na nás zrovna vyšly dny, kdy bylo pod mrakem a foukalo. Ale jak říkáš, na výlety to bylo super. Už plánuju, jak se tam příští rok vrátím. Je to tam takové magické. :)

   Vymazat

Thank you so much for your comments, darlings!!! :) I read them all!
Moc vám děkuju za vaše komentáře!!! :) Čtu je všechny!