Be active!

sport, česká blogerka, lucka srbová, sportuj, be active, praha

Krásný den, dneska mám pro vás trošku jiný článek než obvykle. Doteď jsem vás zásobovala fotkami z cest a ještě jich mám spoustu v záloze! Než se s vámi podělím, jak se mi líbilo v Paříží, Salzburgu a Drážďanech, povím vám něco o mé cvičební rutině. V létě je všechno jednodušší. Člověk se cpe saláty, jde si zaplavat do bazénu nebo se vydá na tůru. Zůstat fit je tak nějak jednodušší, tedy aspoň pro mě. Pak ale zalezou první sluneční paprsky a já dostanu chuť na knedlo zelo vepřo a nejradši bych proseděla celý den u televize. Tímhle stylem bych se ale do Vánoc proměnila v kuličku, takže jsem si našla pár věcí, které mě baví. Pár posledních dnů bylo krásných, tak jsem vyrazila na lesní cestičku, kterou máme za barákem. Je tam naprostý klid, na člověka téměř nenarazíte. První den jsem vytáhla karimatku na jógu a trochu jsem procvičila. Mamka mi půjčila své kolečkové brusle, tak proč to nezkusit. Teď vám můžu říct hned několik důvodů, proč to nezkoušet. Třeba proto, že jsem se na nich málem zabila. 🙂 Jako malá jsem bruslila na ledě, ale očividně jsem to nějak všechno zapomněla. Byla to ale skvělá zábava a při troše tréninku ze mě bude za chvilku profík.
Druhý den jsem radši nechala brusle doma a vyrazila jsem se jen tak proběhnout. U lesa je krásný vzduch a to si úplně říká o pohyb. Tohle mi v Praze chybí. Pobíhat kolem silnice prostě není pro mě.
Až se venku počasí zhorší (doufám, že to bude za dlouho), mám v rukávu už další plán. Začnu pravidelně chodit na hodiny tance. Dříve jsem tancovala skoro pořád, takže je třeba se k tomu vrátit. Vše proložím návštěvou vnitřního bazénu, který popravdě většinou navštěvuji hlavně kvůli sauně. Nikde si neodpočinu tak, jako v sauně. Snažím se chodit aspoň jednou týdně, abych mě v zimě hned něco neskolilo. Když už v areálu jsem, zaplavu si vždy pár bazénů. Mám nové plavky, tak proč je neukázat. Abych mohla chodit pravidelně aspoň jednou týdně, mám v kabelce vždycky krabičku Tampax. A taky nedám dopustit na ovocné nebo zeleninové smoothie. Po bazénu jsem vždycky tak příjemně unavená, ale jelikož jsem doteď nevyhrála v loterie (asi bych měla začít sázet), musím se domů vracet městskou dopravou. Lahvička smoothie mě vždycky nakopne a já jsem pak schopná dopravit se domů, kde sebou pak plácnu na postel. Jaký sportovním aktivitám se věnujete? A liší se v létě a v zimě?

sport, česká blogerka, lucka srbová, sportuj, be active, praha

sport, česká blogerka, lucka srbová, sportuj, be active, praha, kolečkové brusle
Vyfoceno dvě minuty před tím, než jsem se rozplácla.
sport, česká blogerka, lucka srbová, sportuj, be active, praha, tampony
Moji pomocníci. Inspirace na cvičení, činky, dostatek tekutin a hygienické pomůcky – bez nich by to nešlo.
sport, česká blogerka, lucka srbová, sportuj, be active, praha, jump
Vyskočím si k hezčí postavě. 🙂
Follow:

4 Comments

 1. B Ramida
  September 12, 2017 / 6:38 pm

  nice one!www.bstylevoyage.blogspot.com

 2. Shannon Boyce
  September 12, 2017 / 7:58 pm

  It is definitely important to be active! Great post :)the-creationofbeauty.blogspot.com

 3. mybeautrip
  September 12, 2017 / 8:04 pm

  To be active is really important. I agree with you!xxhttp://www.mybeautrip.com

 4. Sabča
  September 13, 2017 / 6:17 pm

  naozaj super článok 😉 tiež s tebou maximálne súhlasím, že cez leto je omnoho jednoduchšie byť fit… mojou slabosťou na jeseň a cez zimu je horúca čokoláda, ktorá proste dotvára takú tú cosy atmosféru pod dekou s knihou :)Sabi z blogu Beautiful savage

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *