Press trip to Lesná Spa by L’OCCITANE – DAY 1

czech blogger, cosmopolitan, práce v cosmopolitanu, práce v časopise, cosmogirl
The view was breathtaking. At home I only see drank people walking down the street. x Ten výhled byl dechberoucí. Doma vidím z okna maximálně partičku ožralých týpků.

Hello everybody. Today I am going to tell you about my press trip that that started on Tuesday. One of the perks of my job is to travel to cool places. So far I have been in Bangkok, Split and this time I was sent to Poprad in Slovakia. We went there by train and the journey took about 6 hours. It was quite a lot but luckily the train was super comfy and I slept all the time. I also had a great company: a lifestyle blogger and editors from Marie Claire and Harper’s Bazaar. When we arrived we were driven to an adorable hotel Lesná. If you are looking for a relaxing place to stay this is the place to be. It is not only an amazing hotel with fantastic restaurant but also a spa by L’OCCITANE. After our arrival we went to check out our rooms and couple of minutes later we started enjoying a wonderful lunch. I visited quite a lot of spas but this was the one with the best cuisine. I feel like I gained 10 kilos there….totally worth it though. After the delicious lunch we chose an hour long massage. I went for the relaxing one and I nearly fell asleep. It was a great experience. Then we relaxed for a while before going for a dinner (yeah we ate a lot). Four course dinner to be specific. I don’t know why course I love the most. The cook is super talented and when I found out he’s only 22 I was shocked. I can barely make scrumbled eggs… I should really get my life together. After feeling full like never we went to our rooms to relax. And it was so easy with a wonderful view that we had from our window. So magical! The first day was just spot on.

Čauky! Dnes vám povím něco málo o mé pracovní cestě, na kterou jsem se vydala v úterý. Jednou z výhod mé práce je i fakt, že mě občas pozvou na zajímavá místa. Doposud jsem byla v Bangkoku, ve Splitu a tentokrát jsem byla vyslána do Popradu na Slovensku. Jeli jsme tam vlakem, a přestože cesta trvala 6 hodin, nebylo to tak hrozné. Jednak byl náš vlak strašně pohodlný a jednak jsem byla tak unavená, že jsem půlku cesty prospala. Jela se mnou i skvělá skupinka lidí: lifestylová blogerka a redaktoři z Marie Claire a Harper’s Bazaaru. Když jsem přijeli do Popradu, řidič nás odvezl do pohádkového hotelu Lesná. Pokud hledáte místo, kde si skvěle odpočinete, určitě sem zajeďte. Nejenže je to krásný hotel s vynikající restaurací, ale v přízemí na vás čeká Lesná Spa by L’OCCITANE. Po příjezdu jsme šli omrknout naše pokoje a po pár minutách jsme se vydali na oběd. Byla jsem už v hodně wellness a spa, ale nikdy nenabízela tak vynikající jídlo. Ještě teď se mi sbíhají sliny. Nejspíš jsem tam přibrala tak 10 kilo, ale stálo to za to. Po obědě jsme si každý mohl vybrat jednu masáž. Já zvolila relaxační a po pěti minutách jsem málem upadla do komatu. Výborná masérka, příjemné prostředí… hned bych se tam přestěhovala. 🙂 Zrelaxovaní jsme se vydali na večeři (ano, skoro pořád jsme tu jedli). Čekaly na nás hned čtyři chody a nedokázala bych říct, který byl nejlepší. Co mě nejvíc šokovalo byl fakt, že kuchařovi bylo jen 22 let. Já jsem ráda, když si udělám míchaná vajíčka… asi bych se nad sebou měla zamyslet. Po večeři jsme se vydali nazpět do pokoje, kde jsem se kochala úžasným výhled. To místo je magické! První den se skutečně vydařil.

czech blogger, cosmopolitan, práce v cosmopolitanu, práce v časopise, cosmogirl
What a sweet room I had. No wonder I didn’t want to leave the bed. x Jaký krásný pokojíček jsem dostala. Není divu, že se mi nechtělo vylézt z postele.
czech blogger, cosmopolitan, práce v cosmopolitanu, práce v časopise, cosmogirl
As I said the food was delicious. Yummy! x Jak jsem řekla, jídlo tu bylo dokonalé.
czech blogger, cosmopolitan, práce v cosmopolitanu, práce v časopise, cosmogirl
We also got wonderful presents and I finally felt the Christmas spirit in the air. x Dostali jsme krásné dárečky a já se konečně dostala do vánoční nálady.

Facebook / Bloglovin / Lookbook / Instagram /

Follow:

2 Comments

  1. The world of makeup
    December 2, 2016 / 3:06 pm

    Hotel vypadá krásně 🙂

  2. Sova
    December 3, 2016 / 9:57 am

    Tak ale tomu říkám pohodička! Věřím, že je to zasloužená odměna. Muselo to být super. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *