Dresden Christmas market and photoshoot

práce v cosmopolitanu, stáž v módním časopise, czech blogger, česká blogerka, lucie srbová

Happy Wednesday. I hope you had a great weekend. Mine was pretty amazing. On Saturday I went to Dresden to see the Christmas market. I really loved the atmosphere but it was super exhausting. Our biggest mistake was probably going to Primark right after our arrival to Dresden. We just wanted to buy some pyjamas and home decoration but somehow we spent there almost 2 hours. Never again! After the craziness inside we joined the craziness outside. The Christmas market was really pretty and all the food super delicious. I tried so many different things and I found out my German is horrible. All those years of learning were for nothing. Well, what can I say. But despite being tired afterwards I had a great time. Sunday was a brunch day – I actually managed two brunches and both were amazing. I am always surprised how I manage to spend so much money but I think I know the answer now.
Besides my trip to Dresden I want to share with you our photoshoot for January issue. Every December the whole editorial board picks up a theme and dress up according to that. This year we wore gold and black and I really like the result. I will show you the main pic once the issue is out but till then here are some candids.
This week was not that exciting when it comes to work but today I am going to see Starwars so I am quite excited. I mean it is way better than being at work, right?

Krásnou středu. Doufám, že jste měli skvělý víkend. Já si ho nesmírně užila. V sobotu jsme se s přáteli vydali do Drážďan na vánoční trhy. Moc se mi líbila sváteční atmosféra, ale na konci výletu jsem měla pocit, že umřu. Nejspíš jsme si to zavinili sami, protože jsme se ihned po příjezdu vydali do Primarku. Chtěli jsme se jen mrknout na nějaké župany a svíčky, ale nějakou záhadou jsme tam strávili téměř dvě hodiny. Už nikdy víc! Abychom utekli davům v Primarku, vydali jsme se do centra obhlídnout trhy – tam nás čekaly další davy. To už mě ale tak netrápilo, protože jsem se cpala klobásou a popíjela vaječný likér. Také jsem zjistila, že moje němčina je katastrofální a těch 5 let, které jsem jí věnovala, byly k ničemu. Cestu jsem si ale nesmírně užila a jsem ráda, že jsme nakonec jeli. V neděli jsem pak vyrazila na brunch, tedy spíš na dva brunche. Poslední dobou se divím, kam mizí všechny moje peníze, ale myslím, že už znám odpověď.
Kromě mého výletu do Drážďan se s vámi dnes podělím i o fotky z focení redakce, které se objeví v lednovém čísle. Každý prosinec si tým vybere téma a podle toho se pak obleče. Letos jsme měli silvestrovskou párty a oblékly jsme se do třpytivých outfitů. Hlavní fotku vám ukážu, až časopis vyjde, ale do té doby tu mám pro vás pár momentek.
Co se týče práce, tenhle týden je takový obyčejný. Za chvíli se ale chystám na novinářskou projekci Starwars, takže už se moc těším.

práce v cosmopolitanu, stáž v módním časopise, czech blogger, česká blogerka, lucie srbová
My awesome Cosmo team. x Můj skvělý Cosmo tým.
práce v cosmopolitanu, stáž v módním časopise, czech blogger, česká blogerka, lucie srbová
I just loooooove Christmas! x Vánoce prostě miiiiiluju!

Facebook / Bloglovin / Lookbook / Instagram /

Follow:

11 Comments

 1. Kajsa Josephine Andersen
  December 14, 2016 / 12:29 pm

  Sounds like you had a great time at the Christmas market, just driven by Dresden not been there but sounds lovely. https://kjandersen.wordpress.com/

 2. Monika
  December 14, 2016 / 1:13 pm

  interesting post and nice photos:)swiatwkolorzeblond.com

 3. Karlien Vermeersch
  December 14, 2016 / 6:01 pm

  Lovely pictures! loveKarlienPolished Cats

 4. Sabča
  December 15, 2016 / 4:41 pm

  to Cosmo fotenie vyzerá ako sranda, sluší vám to :)Sabi z blogu Beautiful savage

 5. Sova
  December 16, 2016 / 4:35 pm

  Je fajn, že si tak užíváš. :))Co se němčiny týče, ono je to těžko, jak člověk jazyk nepoužívá delší dobu, je to fuč. Taky to tak mám a vlastně se teď pokouším němčinu učit už potřetí. 😀

 6. alfallah12345
  December 18, 2016 / 7:08 am

  أفضل جامعة عربية

 7. Alice Cerea
  December 19, 2016 / 5:31 pm

  Love reading this.Alice Cereababywhatsup.com

 8. Kizzy Von Doll
  January 2, 2017 / 11:26 am

  So beautiful 🙂 xx

 9. Kizzy Von Doll
  January 2, 2017 / 11:26 am

  Happy New Year doll 🙂 x

 10. Alice Cerea
  January 4, 2017 / 7:32 pm

  Cute as ever.I wish you a merry Xmas and a Happy new year honeyAlice Cereababywhatsup.com

 11. Anonymní
  January 6, 2017 / 9:26 am

  I like your blog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *