Bangkok part 2

Ok. I know I promised I would post another article about Bangkok soon but the work has been super busy (but also great) lately. I am working on so many projects and I am running from one press conference to another. It is amazing when you are doing something you love.
But anyway here are another pics from my amazing Bangkok trip which was probably the best trip in my life. But who knows, maybe one day something else will top it up. The second part of my trip was all about Pandora which is actually the reason I went there. I visited their factory and I had a chance to see how the beautiful jewels are made.
I was also thinking about my blog and if I want to continue with it but few days ago I met with two of my friends (and also bloggers) and I have realized I really love taking pics. So I will continue and I will also show you the pics I took with my friends.

—————————————————————————————
Dobře. Vím, že jsem slíbila, že připravím další článek o Bangkoku, ale byla jsem strašně zaneprázdněná prací (která mě ale neuvěřitelně baví). Dělám teď na několika projektech a běhám z jedné tiskovky na druhou. Je super dělat něco, co vás baví.
Každopádně dnes mám pro vás zbytek fotografií z mého úžasného výletu do Bangkoku. Byla to asi ta nejlepší dovolená v mém životě, ale kdo ví…možná to jednou něco předčí. V minulém článku jste se dočetli, co jsem dělala první dny. Dnes vám povím o zbytku výletu, který se točil především kolem značky Pandora, kvůli které jsem vlastně do Bangkoku jela. Navštívili jsme jejich továrnu a měli možnost vidět, jak se se šperky skutečně vyrábí. Musím říct, že já bych se takovou prací neuživila. Zkusila jsem si vyrobit vlastní korálek a byla to katastrofa. 🙂
Také jsem přemýšlela, co s blogem dál. Nevěděla jsem, jestli s tím nemám skončit, protože už nemám tolik volného času, jako předtím. Před pár dny jsem se ale sešla s dvěma kamarádkami (a blogerkami) a uvědomila si, že budu ještě pokračovat. Focení mě baví a byla by škoda toho po tolika letech nechat. Sice nebudu aktivní jako dřív, ale pořád budu sem tam něco nahrávat.

Follow:

10 Comments

 1. Laura C.
  April 15, 2016 / 2:52 pm

  so lovely your look;)xoxohttp://glampond.blogspot.it

 2. Yonosoyunaitgirl Sandra Cuiña
  April 15, 2016 / 5:30 pm

  Nice post! XX

 3. Chic By Jane
  April 15, 2016 / 5:49 pm

  Strašně se mi líbí tvůj outfit, ty černé rozšířené nohavice ti opravdu sluší! 🙂 Chic by Jane

 4. Shannon Boyce
  April 15, 2016 / 7:21 pm

  Gorgeous pictures! I just love that purse.the-creationofbeauty.blogspot.com

 5. Lorena
  April 15, 2016 / 7:46 pm

  Very pretty look and bag. Nicely done.

 6. Lensooon
  April 15, 2016 / 8:38 pm

  I'm so jealous! Amazing photos!PLF blog <— MY BLOGLensooon <— INSTAGRAM

 7. Kathleen Harper
  April 17, 2016 / 7:20 pm

  Such amazing pics – looks like a fabulous trip!<3katsfashionfix.blogspot.com

 8. Paji
  April 19, 2016 / 5:23 pm

  tam muselo být krásně!:)

 9. Kizzy Von Doll
  April 22, 2016 / 11:43 am

  Looks so amazing x

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *