Bangkok part 2

15:00

Ok. I know I promised I would post another article about Bangkok soon but the work has been super busy (but also great) lately. I am working on so many projects and I am running from one press conference to another. It is amazing when you are doing something you love.
But anyway here are another pics from my amazing Bangkok trip which was probably the best trip in my life. But who knows, maybe one day something else will top it up. The second part of my trip was all about Pandora which is actually the reason I went there. I visited their factory and I had a chance to see how the beautiful jewels are made.
I was also thinking about my blog and if I want to continue with it but few days ago I met with two of my friends (and also bloggers) and I have realized I really love taking pics. So I will continue and I will also show you the pics I took with my friends.

---------------------------------------------------------------------------------------
Dobře. Vím, že jsem slíbila, že připravím další článek o Bangkoku, ale byla jsem strašně zaneprázdněná prací (která mě ale neuvěřitelně baví). Dělám teď na několika projektech a běhám z jedné tiskovky na druhou. Je super dělat něco, co vás baví.
Každopádně dnes mám pro vás zbytek fotografií z mého úžasného výletu do Bangkoku. Byla to asi ta nejlepší dovolená v mém životě, ale kdo ví...možná to jednou něco předčí. V minulém článku jste se dočetli, co jsem dělala první dny. Dnes vám povím o zbytku výletu, který se točil především kolem značky Pandora, kvůli které jsem vlastně do Bangkoku jela. Navštívili jsme jejich továrnu a měli možnost vidět, jak se se šperky skutečně vyrábí. Musím říct, že já bych se takovou prací neuživila. Zkusila jsem si vyrobit vlastní korálek a byla to katastrofa. :)
Také jsem přemýšlela, co s blogem dál. Nevěděla jsem, jestli s tím nemám skončit, protože už nemám tolik volného času, jako předtím. Před pár dny jsem se ale sešla s dvěma kamarádkami (a blogerkami) a uvědomila si, že budu ještě pokračovat. Focení mě baví a byla by škoda toho po tolika letech nechat. Sice nebudu aktivní jako dřív, ale pořád budu sem tam něco nahrávat.


You Might Also Like

10 comments

Thank you so much for your comments, darlings!!! :) I read them all!
Moc vám děkuju za vaše komentáře!!! :) Čtu je všechny!