Konference WO.men

lucie srbová, style without limits, módní blogerka, praha, WO.men konference

Hello everyone. Weekend is finally here and all I plan to do is read and relax. I had quiet a busy week so I feel like I deserve some time off. And what was I up to? I visited couple of language exchange events (I barely speak Czech anymore since all my friends are foreigners) and started working on another charity project for Cosmopolitan. Once it is all done I will show you pics from that. I was also helping Jana (the designer I am working for) with the upcoming photoshoot. It will take place next Saturday and I will be taking backstage pics so stay tuned. 🙂 Yesterday I also had a chance to visit a conference called WO.men Better self, better world. It was such a great experience and all the speeches were so inspiring. I am so glad that my friend Mishka who works for Yelp took me there. How was your week?

——————————————————————————————–
Zdravím vás. Konečně je tu víkend a já plánuju pouze odpočinek u knížek (momentálně mám tři rozečtené, takže musím nějakou dočíst, abych v tom neměla guláš). Tento týden jsem měla dost nabitý, takže si myslím, že si zasloužím trošku klidu. A co že jsem to vlastně dělala? Navštívila jsem několik jazykových eventů (už skoro ani nemluvím česky, protože jsou všichni moji kamarádi cizinci) a také jsem začala pracovat na dalším charitativním projektu pro Cosmopolitan. Až bude všechno hotové, ukážu vám z něho fotky. Také jsem pomáhala Janě Minaříkové s přípravou focení, které plánujeme na příští sobotu. Budu tam fotit, takže pak pro vás připravím článek.
Včera jsem také měla možnost navštívit konferenci WO.men Začněme u sebe. Moc děkuju Míše z Yelpu za to, že mě tam vzala, protože to byla skvělá zkušenost. Všichni řečníci byli úžasní a celé odpoledne bylo skvěle připravené. Některé příběhy byly vtipné a veselé a z některých mi bylo smutno a uvědomila jsem si, jaké věci jsou v životě důležité. No a po výborném obědě jsem šla na workshop od Growjob institutu o efektivní komunikaci. Vážně to byl moc přínosný den, takže si to příští rok určitě nenechte ujít.

lucie srbová, style without limits, módní blogerka, praha, WO.men konference

growjob, style without limits, módní blogerka, praha, WO.men konference

lucie srbová, style without limits, módní blogerka, praha, WO.men konference

lucie srbová, style without limits, módní blogerka, praha, WO.men konference
Coat: Pimkie, Shorts: Body Basic, Shirt: Primark, Bag: Reserved, Shoes: Deichman

Facebook / Bloglovin / Lookbook / Instagram /

Follow:

11 Comments

 1. Stephanie
  February 20, 2016 / 12:50 pm

  Such a cute outfit!! Love the bag!

 2. Annette K.
  February 20, 2016 / 3:57 pm

  Sluší 🙂

 3. ►Nadush
  February 20, 2016 / 5:54 pm

  Veľmi ti to pristane ! :)My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

 4. Rin Handika
  February 21, 2016 / 6:18 am

  Love your outfit especially the coat! Gorgeous!www.ismurfshion.com

 5. Katarína Jakubčová
  February 21, 2016 / 5:09 pm

  Veľmi sa mi ľúbi tvoja blúzka, celé je to pekne zladené. :-)Katharine-fashionisbeautiful

 6. Kizzy Von Doll
  February 22, 2016 / 10:22 am

  Love those boots :)) x

 7. Sova
  February 22, 2016 / 9:27 pm

  Líbí se mi, jak máš samé ty projekty, jak to zvládáš a celkově, že se ti v tomto daří. Jinak rozečtených knížek mívám taky dost a pak už nevím, co vlastně dočíst a motám se z jednoho příběhu do druhého. 😀

 8. Part of Nicol
  February 23, 2016 / 5:01 pm

  Veľmi pekná blúzka ! :)partofnicol.blogspot.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *