Přípravy na Valentýna

Sorry guys but this article is only in Czech. You can use the translater.

Pomalu, ale jistě se blíží svátek zamilovaných, Valentýn. Je neuvěřitelné, jak rychle ten čas utíká. Přijde mi, že jsem nedávno slavila 21. narozeniny a teď už mám čtvrt století. 🙂 No co se dá dělat. Pokud svátek sv. Valentýna slavíte, mám pro vás pár tipů, jak se něj připravit. A pokud ne, věřím, že se vám ty tipy budou také hodit. Navíc mám pro vás na konci článku soutěž s Braunem, tak se nezapomeňte přihlásit.

Tak jak to u mě vypadá, když se připravuji na schůzku? No v první řadě se snažím vybrat vhodné oblečení. Něco, co není moc vulgární a zároveň si v tom nepřipadám jako obří bonbon. Podpatky jsou vždycky dobrý nápad (tedy pokud není váš přítel menší a vy vedle něho s podpatky vypadáte  jako empire state building).

Poté, co se rozhodnu, co na sebe (většinou mi to zabere jen 3 hodiny :-)), vrhnu se na vlasy a make-up. Ale ještě předtím si nesmím zapomenout oholit nohy. I ty nejkrásnější šaty budou vypadat strašně, pokud vám zpoza nich budou koukat nohy zarostlé jak prales (omlouvám se všem dívkám, které jsou rády přírodní, ale já si na to nehraju). Mě se skvěle osvědčil Braun Silk-Épil 9. má větší hlavici, takže pokryje víc místa. Sice není bezbolestný, ale výsledek stojí za to. A navíc je velice fotogenický. 🙂

Poté, co mám nohy hladké jako dětskou prdelku, přijde na řadu líčení. A i zde platí, méně je někdy více. Nikdy jsem moc nechápala ty, které vypadaly s make-upem jako úplně někdo jiný. Ano, make-up vám má pomoci zakrýt nedostatky, ale neměl by vám zakrýt celý obličej. Ale každý má svůj styl a já mu ho neberu. No a pak už jen něco jednoduchého s vlasy. Kdybych nebyla od přírody tak líná, nějak bych si je zapletla. Ale ten čas, který bych tím musela strávit, raději věnuji sledování House of cards. 🙂

No a aby to nebylo jen o mě, mrkněte se, jak se připravuje přítel Vojta. Ten stejně jako začne výběrem oblečení. Ale rozhodně mu to netrvá jako mě 3 hodiny. Jen 2,5. 🙂 No jo, i chlapi jsou marnivý. A i Vojta použije holící strojek od Braunu. Nepoužívá ho jako já na nohy (díky bohu), ale na svoje strniště.

Na Braun Series 7 je super, že vám pomůže jednak se perfektně oholit, jednak upravit plnovous. Po oholení se vrhá Vojta na svůj účes, jehož úpravou stráví víc času než já. On v tomhle líný rozhodně není. A co vy? Jak se připravujete na schůzku?

A na závěr mám pro vás skvělou soutěž! Stačí, když na FB/Instagramu zasdílíte vaší fotku s textem o tom, jaké valentýnské dárky byste si vy a váš partner přáli. Jediné podmínky jsou připojit hashtag #mybraunworld a do seznamu věcí zapojit holící strojek či epilátor Braun. A co můžete vyhrát? No tak třeba skvělý balíček s epilátorem Braun Silk-Epil 9 a holícím strojkem Braun Series 7. Mrkněte na stránky mybraunworld.jenprozeny.cz. Já myslím, že tahle cena stojí za soutěžení.

 No a tohle je můj finální výběr šatů. Jaký outfit si bere na Valentýna vy?

Facebook / Bloglovin / Lookbook / Instagram /

Follow:

5 Comments

 1. Sova
  January 25, 2016 / 2:38 pm

  V těch šatech ti to moc sluší! :)Taky nesnesu chlupy, kolikrát jsem už nadávala, proč nám vůbec rostou… 😀

 2. Veronica Lucy
  January 25, 2016 / 7:18 pm

  Wonderful post! :)I invite you to my blog, maybe follow for follow? :)veronicalucy.blogspot.com

 3. stephanie
  January 27, 2016 / 1:20 am

  Love the dress!!!!!!!!!

 4. Alice Cerea
  January 27, 2016 / 8:30 pm

  Amazing pics as ever doll, love your style!Alice Cerea,Alice Cerea blogger

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *