Krásné vlasy s Aussie

11:28

Sorry guys but this article is only in Czech. You can use the translater.

cosmobloggers, aussie, jenprozeny, soutěž s aussie, recenze

Čauky. Před pár dny jsem psala článek o tom, co pro mě znamená žít bez limitu. Také jsem vám řekla o soutěži, která je součástí projektu Aussie. Když na stránce soutěže - TADY - vyplníte registraci a dáte hlas mé koláži, můžete vyhrát voucher na indoor skydiving a také jeden ze 100 balíčků Aussie. Já jsem pro vás tyto produkty, které můžete vyhrát, otestovala. A co že se ve vítězném balíčku skrývá? Suchý šampon, sprej na vlasy a pěny z Miracle sady. A jak fungují?


První jsem vyzkoušela suchý šampon. Všichni se určitě občas ocitnete v situaci, kdy nemáte moc času a vaše vlasy nevypadají zrovna nejlépe. Suchý šampon je v tomto případě nejrychlejším řešením. Ten od Aussie mě ihned omámil neuvěřitelně krásnou vůní. Sice jsem pak měla tři hodiny hroznou chuť na sladké, ale ta vůně za to stojí. Taky s ním budete spokojené, pokud potřebujete oživit vaši kštici. Dodá totiž vašim vlasům objem a pěkný lesk. Nečekejte ale zázrak. Pokud máte vlasy hodně mastné, žádný suchý šampon vám nepomůže. V této situaci tedy raději sáhněte po šamponu klasickém.

Pokud si zamilujete vůni suchého šamponu, tak vám pak pěnové tužidlo nedá spát. Ještě několik dní po umytí hlavy vám budou vlasy neskutečně krásně vonět. Tužidlo se skvěle nanáší a po vyfoukání máte vlasy krásně vzdušné a plné objemu.

cosmobloggers, aussie, jenprozeny, soutěž s aussie, recenze

cosmobloggers, aussie, jenprozeny, soutěž s aussie, recenze
A na závěr jsem sáhla po laku na vlasy s výtažkem z australské divoké třešně. Popravdě laky na vlasy normálně nepoužívám, protože jsem poslední dobou na svou kadeř dost háklivá a nerada jí vystavuji účinkům stylingových přípravků. Tentokrát jsem ale udělala výjimku a byla jsem mile překvapená. Lak vlasy vůbec neslepuje a kupodivu i mé neustále rozlítané vlasy vypadaly poslušněji. Kdybych chtěla účes, který opravdu drží, musela bych použít laku více, ale spokojím se s tím, když nemám na hlavě vrabčí hnízdo. :-)
  cosmobloggers, aussie, jenprozeny, soutěž s aussie, recenze

A jaký je tedy verdikt? S přípravky Aussie jsem byla spokojená a jejich vůně je přesně podle mého gusta. Každému ale sedí jiné produkty, a proto doporučuji vyzkoušet na vlastní kůži (nebo spíš vlasy). Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze 100 balíčků na vlastní otestování (a nezapomeňte mi dát vědět, jak jste spokojení). Budu také moc ráda, když budete hlasovat pro mojí koláž. Kdybych vyhrála, získám voucher na indoor skydiving, což je cena, která čeká i na jednoho z vás. :)

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Aussie jsem chtěla už dlouho vyzkoušet, ale v poslední době jsem na něj zaslechla i dost negativního..
  Speciálně o tužidle čtu prvně a zaujalo mě, tak uvidím..:)
  Každopádně, pěkný článek a výborné fotografie!

  ChicByJane.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Aussie všetci dosť chvália, tak sa raz snáď dostanem k tomu, že niečo od tejto značky vyskúšam :) super článok!

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Už déle chci vyzkoušet ten suchý šampon, tak se snad k tomu konečně dostanu :)

  xxx

  Cury in the City
  Instagram
  FB Page

  OdpovědětVymazat
 4. Nedávno jsem koupila Toni&Guy a teď mám smlsnuto na tenhle :)
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments, darlings!!! :) I read them all!
Moc vám děkuju za vaše komentáře!!! :) Čtu je všechny!