Bez limitu

Sorry guys but this article is only in Czech. You can use the translater.

cosmobloggers, aussie, jenprozeny, soutěž s aussie, módní blogerkaZdravím vás. Dneska mám pro vás speciální článek.S příchodem nového roku jsem přemýšlela nad tím, co jsem doposud prožila. A že toho nebylo málo. Když tedy přišla nabídka spolupráce se značkou Aussie na téma Bez limitu, věděla jsem přesně, o čem psát. Vždyť i samotný název mého blogu je Styl bez limitu. Co pro vás znamená žít bez toho, abyste byli čímkoli limitováni? Než vám povím svůj příběh, mám pro vás skvělou soutěž. Díky projektu Aussie máte možnost vyhrát otestování 100 balíčků jejich skvělých produktů a 3 šťastlivci získají voucher na indoor skydiving. A to je výhra, která podle mě stojí za to! A co pro to musíte udělat? Stačí, když na stránce soutěže – TADY – vyplníte registraci a dáte hlas mé koláži. A teď k tomu, co pro mě znamená žít bez limitu.

1) Work and Travel – Do Ameriky jsem se chtěla vždycky podívat, a tak jsem se před 4 lety rozhodla vydat se tam v rámci Work and Travel programu. Našla jsem si práci v malém obchodě u pláže v Ocean City, kde jsem strávila 4 měsíce. První ubytování bylo katastrofální, a tak jsem nakonec skončila v domě, ve kterém bydlelo dalších 14 studentů z celého světa. Pak jsem měsíc cestovala a konečně navštívila vysněný New York a Washington. Bylo to nejlepší léto, jaké jsem kdy zažila a bude dost težké to překonat. Takže pokud jste přemýšleli, že WaT zkusíte, jděte do toho! Vážně to stojí za to.

cosmobloggers, aussie, jenprozeny, soutěž s aussie, módní blogerka

2) Cestování – První věc, kterou bych udělala, kdybych vyhrála v loterii, by bylo procestování celého světa. Přestože (zatím) nemám na účtě statisíce, nikdy mě to nezastavilo. Cestovat se dá totiž i za míň peněz, když netrváte na tom, že musíte spát ve Four Seasons. Doposud jsem si zatím zaletěla do Dánska, Anglie, Portugalska, Itálie, Německa, Litvy, Francie a Řecka. Čechy jsou krásné, ale jednou bych se chtěla přestěhovat někam do zahraničí. New York, Los Angels a Londýn by byly perfektní. A co vy? Kde se vám líbí nejvíc?

cosmobloggers, aussie, jenprozeny, soutěž s aussie, módní blogerka

3) Spolupráce se ZOOTem a Cosmopolitanem – Práce módního návrháře mě vždycky lákala, ale bohužel neumím nakreslit ani sluníčko bez toho, aniž by vypadalo jako když má plastiku. Když se mi tedy naskytla možnost spolupráce se ZOOTem, byla jsem nadšená. Navrhla jsem vlastní tričko, čímž jsem si splnila svůj dětský sen.

cosmobloggers, aussie, jenprozeny, soutěž s aussie, RGU aberdeen

4) Studium v zahraničí – Jedna z největších změn v mém životě se týkala mého studia. Čtyři roky jsem studovala práva v Plzní a nesnášela jsem to. Vždycky jsem chtěla studovat obor spojený s módou, ale kromě návrhářství toho v Čechách moc není. Jednoho dne jsem se dívala na obory v zahraničí a objevila jsem Robert Gordon University ve Skotsku. Obor Fashion Management byl přesně podle mých představ, takže jsem ze srandy podala přihlášku. Nevěřila jsem svým očím, když jsem obdržela dopis s potvrzením o přijetí. Nevěděla jsem, co mám dělat, ale nakonec jsem se rozhodla dát si na právech odklad a odjela jsem do Aberdeenu studovat. Za půl roku už půjdu do čtvrťáku a díky studiu ve Skotsku jsem navštívila londýnský fashion week a získala stáž v Cosmopolitanu. Někdy jsou ty nejstrašidelnější změny ty nejlepší.

cosmobloggers, aussie, jenprozeny, soutěž s aussie, RGU Aberdeen

A co pro vás znamená žít bez limitu? Nezapomeňte se přihlásit do soutěže a vyhrajte skvělý adrenalinový zážitek. 🙂

Facebook / Bloglovin / Lookbook / Instagram /

Follow:

7 Comments

 1. Matthew Rivers
  January 11, 2016 / 3:13 pm

  Máš môj hlas ! :)OTT: Ak máš záujem o spoluprácu s YareYare značkou, napíš svoje podmienky cez kontaktný formulár priamo na stránke YY – http://yareyare.bigcartel.com/contact

 2. Sabina Tahirovic
  January 11, 2016 / 7:14 pm

  Super! moc ti závidím to work and travel. Já byla na 11 měsíců v Anglii, ale vždy jsme si přála se podívat do USA :)http://thechicflair.blogspot.cz/

 3. Michaela Vavrinova
  January 11, 2016 / 9:35 pm

  Wow, tak WaT a studium v zahraničí ti maličko závidím a tak nějak jsi mě namotivovala, že na toho magistra už opravdu odcestuju! Stejně jako ty mám ráda cestování a s tím se tohle všechno pojí 🙂

 4. LUHULKOVA
  January 12, 2016 / 6:47 am

  Luci já ten tvůj život obdivuji;)

 5. Krizia
  January 12, 2016 / 6:23 pm

  Nice pictures!x Krizia Shark Attack – Fashion Blog

 6. Prolhaná Mrcha
  January 12, 2016 / 6:29 pm

  Neuvěřitelně ti závidím!Prolhaná Mrcha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *