Two ways to wear a scarf

14:39

jana minaříková, návrhářka, česká blogerka, praha, lucie srbová
Happy Saturday. I hope you are enjoying your weekend. I am finally home and I am planning to just watch TV and eat. No work, no stress. Next week will be busy again so I deserve a rest. And what is in my diary for next week? I am going to coference of one decor company on Tuesday and the same day I am attending galanight AICHI where the best hairdressers will be presented. The day after I am going to visit few designers in their studio who will show me their work. I hope I will be able to talk with them about possible collaboration. I will let you know once I find out. Well and Thursday is a day for another press conference. This time it is a luxurious boutique so I am quite excited. I also have a news for you. I finally became a Cosmoblogger which means that I will be cooperating with Czech Cosmopolitan magazine. It will be a great way to meet new people and get some exposure.
Today I am going to show you another way to wear this scarf. If you saw my post yesterday you not only know why I hate smiling with teeth but you also know how to wear this scarf as a top. Check it out and let me know which way you would wear it. :) If you like it the scarf will be soon sold in Jana Minaříková´s eshop.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přeju pěknou sobotu. Doufám, že si užíváte víkend stejně jako já. Konečně jsem dorazila domů a plánuju pouze ležet u televize a cpát se. Žádná práce, žádný stres. Příští týden bude zase bláznivý, takže sui nějaký ten odpočinek zasloužím. A co mám vlastně v kalendáři na příští týden? V úterý jdu na konferenci obchodu, který se zabývá home decorem, a večer pádím na galavečech AICHI, kde budou představeni nejlepší kadeřníci. Má to moderovat Leoš Mareš, který se prý chystý i tančit, takže bude na co koukat. :-) Ve středu jdu do ateliéru, který vlastní několik módních návrhářek. Bylo by super, kdyby se mi podařilo zajistit nějakou spolupráci. Dám vád vědět, jak to dopadlo. No a ve čtvrtek se chystám na další konferenci a tentokrát do luxusního butiku, takže už se těším. Jo a mám pro vás další novinku. Konečně jsem se také stala Cosmo blogerkou, což znamená, že pro vás budu mít v budoucnosti i nějaké super soutěže.
Dneska vám ukážu druhý způsob, jak nosit tenhle nákrčník (nebo šálu, říkejte tomu jak chcete). Pokud jste četli můj včerejší článek tak nejen víte, proč se na fotkách nerada směju, ale také jste mohli vidět další způsob nošení tohoto nákrčníku (já tomu tak prostě budu říkat :)). Jak byste ho nosili vy? A pokud se vám líbí, bude brzo k prodeji na eshope návrhářky Jany Minaříkové.

jana minaříková, návrhářka, česká blogerka, praha, lucie srbová

jana minaříková, návrhářka, česká blogerka, praha, lucie srbová

jana minaříková, návrhářka, česká blogerka, praha, lucie srbová

jana minaříková, návrhářka, česká blogerka, praha, lucie srbová
Dress: Motel Rocks, Scarf: Jana Minařková, Bag: Tally Weijl, Bracelet: Orsay

You Might Also Like

14 comments

 1. Tie boty sú úžasné! ♥ Hrozne zaujímavý a vôbec nie nudný outfit. Vlastne, ako všetky. :)
  SweetSunshine

  OdpovědětVymazat
 2. krásne fotky, vyzeráš na nich taká spokojná ;) a ja budem, bohužiaľ, práve celý víkend pracovať a učiť sa, tak si aspoň ty ten svoj poriadne uži :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. I love your blog!
  Do you want to support each other's blog by following each other?:) Please let me know if you do so I can follow you right back x

  xoxo, Nastya Deutsch

  MY BLOG NASTYA DEUTSCH

  OdpovědětVymazat
 4. wow your scarf is seriously amazing! You look gorgeous :)

  Check out my blog if you want: www.theglamandglitter.com

  Tamara xxx

  OdpovědětVymazat
 5. cute fall outfit
  x
  http://anoddgirl.blogspot.com.au

  OdpovědětVymazat
 6. veľmi pekný šál :) a topánky sú mega :)
  www.simplytheblog.com

  OdpovědětVymazat
 7. topánky sú úžasné! ja by som ich teda takto na jeseň k punčoškám nenosila, ale sú nádherné <3

  OdpovědětVymazat
 8. Úžasná kombinace barev. Moc ti to sluší a fotky jsou překrásné :)

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments, darlings!!! :) I read them all!
Moc vám děkuju za vaše komentáře!!! :) Čtu je všechny!