Psychedelic cat

12:48


wayfarer, vak s kočkou, lucie srbová, česká blogerka, módní blogerka
Happy Tuesday. The working week just started and I feel like I have lost all my will to do anything. I am so unmotivated and I have no idea how to change it. I am sure that the main problem is that I am working pretty hard and I don't get anything in return. When I started my placement I knew that I wouldn't be paid but it is harder to deal with it that I thought. Especially around Christmas when I want to buy presents for my family and I have to think about single penny. But more than about money it is about principles. I just don't think it is right to work hard for free, especially when you spend most of your time at work. Therefore, I feel like I should slow down. I sounded like a great idea to have 2 placement and do as much as I can to earn a lot of experience but if it doesn't make me happy, it isn't right. Therefore, I am thinking about changing my life a bit. I will try to work less, start going to the gym and I was also thinking about writing a book. We will see if my attitude will change soon. But enough about my life. Today I am going to show you my new super cool backpack. I love crazy statement pieces so you can imagine how I felt when I saw this one. Plus it has a cat on it so it is a win:win. It is from a Czech online shop Wayfarer and they have some cool stuff to offer. If you are a fan of fun slogans and cool prints you will definitely love it.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přeju pěkné úterý. Pracovní víkend akorát začal a mě přijde, jako bych ztratila veškerou vůli něco dělat. Cítím se nemotivovaná a nevím, jak to změnit. Jsem si jistá, že hlavním problémem je, že hrozně moc pracuju a na oplátku vůbec nic nezískávám. Když jsem začínala svojí stáž, věděla jsem, že bude neplacená, ale nečekala jsem, že to bude takhle těžké. Hlavně teď před Vánoci přemýšlím, z čeho nakoupím dárky, když musím šetřit každou korunu. Ale víc než o penězích je to o principu. Prostě si nemyslím, že by lidé měli pracovat bez placení. Trávím tu poměrně dost hodin, a proto jsem se rozhodla zpomalit. Začnu pracovat méně, udělám si čas na posilovnu nebo nějaký sport a možná se vrhnu na psaní knížky. Uvidíme, jestli mi to pomůže. Ale dost o mém životě. :-) Dneska vám ukážu svůj nový skvělý vak. Zbožňuju bláznivé kousky a když má na sobě navíc obrázek kočky, je to úplně ideální. Kousek pochází z internetového obchodu Wayfarer, který nabízí nespočet super věcí. Pokud patříte mezi milovníky zábavných sloganů a potisků, budete tento obchod zbožňovat. Já mám odtud hned několik věcí, takže se brzy můžete těšit na další fotky. Jak se vám vak líbí?

wayfarer, vak s kočkou, lucie srbová, česká blogerka, módní blogerka

wayfarer, vak s kočkou, lucie srbová, česká blogerka, módní blogerka

wayfarer, vak s kočkou, lucie srbová, česká blogerka, módní blogerka
wayfarer, vak s kočkou, lucie srbová, česká blogerka, módní blogerka
Skirt: Orsay, Shirt and belt: Primark, Coat: Forever 21, Shoes: Deichmann, Backpack: Wayfarer

You Might Also Like

9 comments

 1. Pretty look and so cute pics!
  Have a nice day!
  Blamod
  http://blamod.com

  OdpovědětVymazat
 2. vak je super a veľmi sa mi páči aj farebná kombinácia outfitu :) s tou motiváciou je to ťažko, keď práve nijakú nemáš, ale tvoj plán znie dobre, tak snáď ti vyjde ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Veselé barvičky a super vak :) A s tou prací vím o čem mluvíš :( něco podobného jsem tenkrát také zažila. Bude líp!
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
 4. So pretty!


  http://mysecretshopping.blogspot.com.es/

  OdpovědětVymazat
 5. Jo, je bláznivý! Mám doma dvě kočku - může se mi nelíbit? No a k té práci, sama dojdeš ke správnému rozhodnutí. Jak moc Ti rozumím..Po dvou vysokých školách jsem začala pracovat za 3600 před 15 lety..když jsem zaplatila nájem, cestu a stravenky, zbylo mi přesně 200 Kč. Vydržela jsem to půl roku. Jezdila jsem na sedmou a o půl sedmé večer domů. Pořád jsem chtěla ukázat to nejlepší. Po půl roce se mnou chtěli stáž na další půl rok prodloužit. Najednou mi to došlo a řekla jsem si, že buďto řádnou pracovní smlouvu na dobu neurčitou nebo už nic. A co se stalo? Dostala jsem smlouvu. :-). Přeji moc štěstí!

  OdpovědětVymazat
 6. that bag is cute and i like the pink combined with yellow
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětVymazat
 7. Omgsh, that is one unique bag! Haha so bold, especially paired with your bright outfit :D

  OdpovědětVymazat
 8. Love your bright and colorful outfit! THat bag is so cute!!!

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments, darlings!!! :) I read them all!
Moc vám děkuju za vaše komentáře!!! :) Čtu je všechny!