Jana Minaříková's collection

19:22

jana minaříková, kolekce podzin zima, arcolor, aneta chalupová
Hello! I am so happy the weekend is here. I am back home preparing articles for my blog and getting ready for another week. I am planning several things and I will let you know about it once it is done. Till then you can see another project I was working on. You probably know I am working with a fashion designer Jana Minaříková. I am helping her with social media and PR and I am gonna work with her as a blogger as well. Next weekend I am planning to borrow several pieces from her collection and take pics in them. I also attended one of her photoshoots on Friday where I took several pics. I always love photography even though I am not a professional. But maybe onde day....It was so much shooting it since the model was so beautiful and Jana's clothes is amazing. Hope you will like it. :-)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdravím! Mám děsnou radost, že už je zase víkend. Jsem zpátky doma a mám čas napsat pár článků na blog a připravit se na perný týden. Mám v plánů několik zajímavých věcí, o kterých vám dám vědět, až budou hotové. Do té doby vám představím jiný projekt, na kterém jsem pracovala. Jak už asi víte, spolupracuji s návrhářkou Janou Minaříkovou. Pomáhám jí se sociálními sítěmi a s PR a pracuji s ní také jako blogerka. Příští víkend si půjčím několik kousků z její kolekce a nafotím je. V pátek jsem se také zúčastnila focení její kolekce, kde jsem sama pořídila pár fotek. Fotografování mě strašně baví, i když nejsem profesionál. Ale možná jednou.... Focení jsem si strašně užila, hlavně proto, že modelka byla překrásná a Janino oblečení elegantní. Doufám, že se vám to bude líbit. 


jana minaříková, kolekce podzin zima, arcolor, aneta chalupová
jana minaříková, kolekce podzin zima, arcolor, aneta chalupová
jana minaříková, kolekce podzin zima, arcolor, aneta chalupová

jana minaříková, kolekce podzin zima, arcolor, aneta chalupováYou Might Also Like

2 comments

Thank you so much for your comments, darlings!!! :) I read them all!
Moc vám děkuju za vaše komentáře!!! :) Čtu je všechny!