London Fashion Weekend: Day 1

12:18

módní blogerka, fashion weekend, londýn, pierre garroudi

Hola! This month is full of travelling and I am really excited. The first stop is London and the London Fashion Weekend. This is my first time in London and I absolutely fell in love with the city. It's crazy busy and that is exactly what I love. My first experience wasnt exactly perfect and but it is mainly because I stupidly forgot my suitcase at the airport. :D Seriously who does that! I was chatting with my friends and I didn't even bother to read the huge sign Dont leave without your baggage because you wont be able to come back. After filling forms with security guards and showing my passport I was sure I will never see my suitcase again and I would have to wear the same outfit the whole time. Yes, that was my main concern. Luckily my brain started working again and I realised that we could call our friends who are still in the baggage area to pick up our stuff. So the day was safed....at least for an other hour. After checking in in the hotel I had to run to my interview with haute couture designer Pierre Garroudi. Hopefully I will be able to work with him next year so that is a good news. The bad news is that his studio is in the middle of nowhere and my way back to the hotel turned into a nightmare. Finding a taxi in that area is almost impossible and the ones I called couldn't find the location. After 40 minutes waiting under a bridge in a pouring rain surrounded by very (I am VERY) strange people I finally got into a taxi and went to the hotel. Luckily the rest of the day was perfect and here are some pics of me before the fashion show. Tomorrow I will make a post just about the show so stay tuned. :)

                                                                                                            ////
Hola! Tenhle měsíc je plný cestování a já už se nemůžu dočkat. První zastávka byl Londýn a London Fashion Weekend. Pro mě to byla první návštěva Londýna a ihned jsem se zamilovala. Je tu neuvěřitelně rušno a právě to se mi líbí. Moje první zkušenost nebyla úplně nejlepší, ale to hlavně proto, že jsem hloupě zapomněla kufr na letišti. :D Vážně, komu se něco takového může stát! Povídala jsem si s kamarády a vůbec jsem se nenamáhala přečíst si obrovskou ceduli, která říkala Neodcházejte bez zavazadel, jelikož se sem už nebudete moct vrátit. Po vyplnění několika forem u security jsem si byla jistá, že svůj kufr už nikdy neuvidím a po celý pobyt budu muset nosit jen jeden outfit. Ano, to byla moje největší obava. Naštěstí mi po chvíli začal znovu fungovat mozek a napadlo mě, že můžeme zavolat kamarádům, kteří byli stále u zavazadel, aby nám vyzvedli ty naše. Den byl zachráněný,,,,tedy alespoň na další hodinu. Po příjezdu do hotelu jsem musela rychle běžet na interview s haute couture návrhářem Pierre Garroudi. Příští rok u něho snad budu moct pracovat, což je dobrá zpráva. Špatná zpráva je, že se jeho studio nachází na samotě, takže moje cesta do hotelu byla jako noční můra. Najít taxi v téhle oblasti je téměř nemožné a ty, které jsem volala, nemohly tohle místo najít. Po 40 minutách čekání v dešti pod mostem obklopená velmi (a to myslím VELMI) divnými lidmi, jsem konečně usedla do taxíku a odjela zpět do hotelu. Zbytek dne byl ale parádní a tady je několik fotek před módní přehlídkou. Zítra vám ukážu fotky z přehlídky, tak se sem určitě mrkněte. :)

módní blogerka, fashion weekend, londýn, pierre garroudi

módní blogerka, fashion weekend, londýn, scottish blogger
módní blogerka, fashion weekend, londýn, big ben, scottish blogger
Top and skirt: H&M, Blazer and bag: New Look, Coat: Zara, Hat: Reserved, Shoes: Deichman, Earring: Forever 21

You Might Also Like

15 comments

 1. Luci, Londýn? Práce u návrháře? Páni, to je sen! A z toho kufru si nic nedělej. Nám s přítelem po cestě domů z Londýna uletělo úplně pitomě letadlo... :D

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Slusi ti to a kozisek je uzasny!
  Prace u navrhare zni skvele, drzim palce. :) To uz se asi na prava nevratis, vid? :-)

  OdpovědětVymazat
 3. I love the fur dear ;) xoxo

  http://glampond.blogspot.it

  OdpovědětVymazat
 4. What a great look! I absolutely love the dress you chose.
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Páni, škola života. Hlavně, že vše dobře dopedlo. S tím kufrem, bych to asi taky zvládla :-). Kdyby šlo ztratit hlavu, už ji nemám :-). Tak ať se daří!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Cute outfit! Love the coat

  Mel
  http://www.girlandthepolkadot.com/

  OdpovědětVymazat
 7. Obsessed with your purple hat. You look so chic!
  <3
  katsfashionfix.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 8. You look amazing doll, glad the luggage got found and ok!! xx

  OdpovědětVymazat
 9. No páni, práce pro návrháře? Jsi dobrá!
  A já bych teda na letišti hodně zmatkovala a asi bych svůj kufr už nikdy neviděla :D
  A abych nezapomněla- moc ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 10. pretty

  http://www.fuckhighclass.com

  OdpovědětVymazat
 11. London is a wonderful city to get lost in! :)

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments, darlings!!! :) I read them all!
Moc vám děkuju za vaše komentáře!!! :) Čtu je všechny!